FansMania je najväčší predajca oblečenia a suvenírov profesionálnych amerických športových líg NHL, NFL, NBA a MLB na Slovensku a v Česku. Dovozu a predaju oficiálne licencovaných produktov sa venujeme už od roku 2010 a za ten čas sme si vybudovali širokú sieť oficiálnych dodávateľov najmä v USA. Ako jedna z mála firiem v EÚ máme prístup k všetkým oficiálnym kolekciám NHL, NFL, NBA a MLB – ak nájdete produkt v oficiálnych eshopoch v USA, ktorý nie je v našej ponuke, je takmer isté, že vám ho budeme schopný dodať.
Od roku 2020 je FansMania tiež priamym partnerom niektorých výrobcov/značiek, ktoré vyrábajú oficiálne licencované produkty a ak nájdete v našej ponuke produkty vo výraznej zľave, je to výsledok práve tejto spolupráce.

Oficiálne licencované produkty
V našej ponuke nájdete oficiálne licencované produkty NHL, NFL, NBA a MLB

Kamenná predajňa
Všetky produkty s dostupnosťou “skladom 1-2 dni” si môžete osobne pozrieť, vyskúšať alebo osobne nakúpiť v našej kamennej predajni

40 dní - Predĺžená doba na vrátenie/výmenu tovaru
Nad rámec zákonnej 14-dňovej lehoty u nás môžete zakúpené produkty vrátiť alebo vymeniť do 40 dní od prevzatia objednávky. Produkty musia byť v originál stave, nepoškodené, čisté, neprané, nepoužité, vrátane pôvodných visačiek.

Profesionálny personál
V prípade akýchkoľvek otázok je náš prefesionálne zaškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami vždy pripravený pomôcť a poradiť.

FansMania Kredit – vernostný program
Nákupom v našom eshope získavate FansMania Kredit - zľavu na vaše ďalšie nákupy. Pri nákupe nad 40€ získate FansMania Kredit vo výške 3% a pri nákupe nad 100€ získate FansMania Kredit vo výške 6% z ceny objednaného tovaru. Tento kredit sa odpočíta ako zľava pri vašej ďalšej objednávke.

Expresné doručenie na druhý deň
Všetky produkty s dostupnosťou “skladom 1-2 dni” expedujeme ešte v deň prijatia objednávky (do 14:00) s expresným doručením na druhý pracovný deň (platí pre dopravcu GLS a Slovenská pošta) alebo s doručením do dvoch pracovných dní prostredníctvom ostatných prepravcov.

Tričká, mikiny a dresy s vlastným menom a číslom
Ako jediný v EÚ ponúkame licencované dresy a tričká s možnosťou profesionálnej potlače vlastného mena a čísla.


Zberateľské fanúšikovské produkty a suveníry
Máme prístup aj k oficiálnym limitovaným edíciam, podpísaným dresom, pukom, basketbalovým a baseball loptám, NFL prilbám, baseball pálkam a mnohým ďalším produktom, ktorými sme potešili už mnohých verných fanúšikov a zberateľov. Tieto predmety majú vo väčšine prípadov hologram s certifikátom, na základe ktorých je možné overiť ich autenticitu. V prípade záujmu nás nevahájte kontaktovať.