Pre registrovaných zákazníkov FansMania máme pripravený vernostný systém, v ktorom môžete získať FansMania kredit, ktorý sa automaticky odpočíta ako zľava pri vašom ďalšom nákupe.

Čo je to FansMania kredit?

FansMania kredit je hotovostná odmena pre Vás - je to naša forma poďakovania za to, že u nás nakupujete. Tento kredit získate, ak ste nakúpili ako registrovaný zákazník a na vaše konto bude pripísaný vo forme bodov po prijatí platby za objednávku. Hodnota jedného bodu je 0,1€. Takže 10 bodov má hodnotu 1€, 100 bodov má hodnotu 10€, atď.
Pri nákupe nad 40€ získate FansMania kredit vo výške 3% z ceny objednaného tovaru.
Pri nákupe nad 100€ získate FansMania kredit vo výške 6% z ceny objednaného tovaru.

Príklad ako to funguje:

Ako funguje FansMania Kredit

Podmienky

Registráciou na stránke FansMania súhlasíte s príjmaním emailov ohľadom stavu Vášho FansMania kreditu a s príjmaním emailov o našich novinkách a akciách.
Poštovné zadarmo platí iba pri nákupe nad 100€.
FansMania Kredit je možné uplatniť na všetok tovar (vrátane zlacneného a akciového tovaru) ak to nie je uvedené inak.
FansMania Kredit bude pripísaný na zákaznícký účet vo forme bodov až po prijatí platby za objednávku. Ak je objednávka na dobierku, tak až po prijatí dobierky na náš účet.
Hodnota jedného bodu je 0,1€.
Ak bude tovar z objednávky vrátený, hodnota FansMania kreditu za zníži priamo úmerne s hodnotou vráteného tovaru.
FansMania Kredit nie je možné žiadnym spôsobom preplatiť. Je to virtuálny kredit platný iba na online nákup na stránke FansMania. FansMania kredit nie je prenosný z jedného zákazníka na druhého a môže byť pouižitý iba Vami s Vaším kontom.
FansMania Kredit a jeho podmienky môžu byť kedykoľvek zmenené našim vlastným rozhodnutím bez akéhokoľvek upozornenia.